03 Ağustos 2016

Yurtiçi Kargo Teslimat Sorunu Ve Çağrı Merkezi

Kargomu cuma günü 29.07.2016 tarihinde şubeye verdim. Henüz yani 03.08.2016 oldu istemiş olduğum adrese ulaşmadı. Bu nasıl bir sorumsuzluk çağrı merkezini arıyorum ulaşamıyorum. Kargonun geç tarihte hala gelmemesi beni mağdur ediyor. Bunu bir an teslim edilmesini istiyorum. Nasıl bir kargo şirketidir anlamadım.

İbrahim 36 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim04 Ağustos 2016

    29.01.2016 tarihinde göndermiş olduğum kargo bugün yani 03.08.2016 tarihinde adresime ulaşması gerekiyordu. Ancak adresime bu tarihte ulaşmadı. Çağrı merkezini aradığımda kuryenin kapıya kadar gelmiş olduğunu ve evde kimsenin olmadığını söylemiş. Hal bu ki evde ev bireylerinden herkes vardı. Kapıya ihbar kağıdı bırakıldığını söyledi çağrı merkezi ve kapıya bakıldığında hiçbir şekilde Yurtiçi Kargo'dan gelen kağıt yoktu. Yurt içi kargo hiçbir şekilde işini doğru düzgün yapmıyor. Alıcı kişinin numarasını vermemize rağmen kurye alıcı kişiyi aramamıştır. Bu demek oluyor ki Yurtiçi Kargo sorumsuz bir çalışma şekli sergiliyor ve emanete yani para verilmiş olan emanete sahip çıkmıyor. Bu kargonun alıcıya en erken şekilde ulaşmasını sağlamakla yükümlü olan Yurtiçi Kargo hiç bir şekilde müşterilerine yardımcı olmuyor aksine hareket ediyorlar. Yurtiçi Kargo firmasını şikayet ediyorum.

  • İbrahim03 Ağustos 2016

    Müşteri ilişkileri ile görüşeli 2 buçuk saat olmasına rağmen hiçbir şekilde mağduriyetim giderilmedi. Halen daha kargomun teslimini bekliyorum bütün işlerimi ertelemek zorunda kaldım bu sebepten dolayı aşırı derecede mağdur olmaktayım. Genellikle aynı kelimeleri müşteri temsilcilerinden duyuyoruz. Önemli olan yönelik işlemleri bir an önce ben hatta iken yapmaktır. İstanbuldan 29.07.2016 tarihinde verilen kargonun Sinop'a 03.08.2016 tarihinde halen gelmemesi Yurtiçi Kargonun ne kadar sorumsuz bir iş yapmakta olduğunu göstermektedir. Ayrıca müşterilerin Yurtiçi Kargo çağrı merkezine ulaşmaları çok vakit harcamaktadır. Bu mağduriyetimi Yurtiçi kargonun nasıl telafi edeceğini merak etmekteyim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön