15 Mayıs 2013 #1798407

Yurtiçi Kargo Teslimat Sorunu!

Yurtiçi ni kullandığım 10 kargonun 8 i elime ulaşmıyor. Ya bakkala veriliyor kargo, ya kapıcıya. Bugün gelecek olan kargo için sabahtan beri evde bekliyorum. Adıma verilen elime ulaşması gereken kargo bir türlü elime ulaşmıyor, bana vermek yerine kapıcı yada bakkal tercih edililiyor.
Rapor geldi kargoda ve okulu uzatmamam için bugün halletmem gerekiyordu ama yine bana teslim edilmedi. Yarın raporum kabul edilmezse, hukuksal işlemler başlatacağım.

Muzaffer 30 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer17 Mayıs 2013

    Daha öncede yazmıştım buradan şikayetimi yurtiçi resmen üstünü örttü şikayetimin. Buraya yazdıkları cevap bu: "Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. " Bana yapılan hiçbir açıklama yoktur sadece gelen bir mail vardır. O da : "Şikayetvar. com sitesine iletmiş olduğunuz telefon numaranızdan size ulaşılamamıştır. Size ulaşabileceğimiz başka bir numara iletebilirseniz sizinle bağlantıya geçebiliriz. " Çözümüne yönelik yaptıklarını düşündükleri açıklama bu mu oluyor? Ayrıca bana telefondan ulaşıldı müsait olmadığımı 10 dk sonra aramalarını rica ettim, sonra arayan olmadı.

  • Muzaffer15 Mayıs 2013

    Hangi yazılı açıklama yapıldı bana ulaşan herhangi bir açıklama yok. Telefon numarasından ulasamadık demişsiniz, bana müsait olmadığım bir zamanda ulaştılar, 10 dakika sonra aramalarını rica ettim dönen olmadı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön