14 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Teslimat Sıkıntıları!

Yurtiçi Kargo ürünü bırakmamak için elinden geleni yapıyor sanırım. Acilen elime geçmesini bekledim ürün hala elime gelmiş değil. Başka taşıma firmalarında böyle sıkıntı yaşamıyorum. Her seferinde 2 günden aşağı ürün elime geçmiyor. Genelde de evime, işyerine beklediğim kargoyu şubelerinden gidip almak zorunda kalıyorum.

Dün sabah 09:42'de dağıtıma çıktığını görüyorum. Koskoca bir gün elime ulaşmıyor (17:38-teslim edilemedi uyarısı alıyorum) ve ertesi gün (bugün) tekrar dağıtıma çıkıyor ve saat 14:30 hala elime ulaşmış değil. Şubeyi de merkezi de arıyorum dakikalarda müzik dinletiliyor ve kapatmak zorunda kalıyorum. Bundan sonra ne olursa olsun Yurtiçi ile çalışmayacağım.

Aytuğ 303 Okunma

Cevaplar

  • Aytuğ15 Temmuz 2016

    Sikayetvar.com şikayet edince geri dönüş sağlıyorsunuz. İlk öncelik sizin ürün akşama kadar elinize gelecek diyorsunuz ama ürünün geldiği yok. 113876823576 no.lu ürün hala bana ulaşmadığı için geri iadesini gerçekleştiriyorum. Sizin gibi kargoyu bir daha ne kullanırım ne de çevreme kullandırtırım. 3 gündür bekletilmeye gerek yoktu. Kamyondan iniyor kamyona biniyor geziyor da geziyor. Gelene kadar haşadı çıkmıştır. Ürünün bu saaten sonra bana gelmesine gerek yok ve alışveriş yaptığım firmaya geri gönderin.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Sayın, TATLISÖZLER 11387682**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5958667 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön