14 Eylül 2013 #2011261

Yurtiçi Kargo Teslimat Problemi!

İnternet üzerinden alışveriş yaptım ve firma teslimat olarak Yurtiçi kargoyu doğrudan seçti. Yurtiçi kargonun resmi internet sitesinde bulunduğum adrese hergün teslimat göründüğü için sorun olmayacağını düşündüm.


Ayrıca sipariş esnasında sadece cumartesi günü teslimat kabul edebileceğimi açıklama olarak yazdım. Yurtiçi Kargo firmasını bugün değil cumartesi günü teslimat için aradığımda şube sadece pazartesi günü gün içerisinde teslimat yapacaklarını söylediler. Çalışıyor olduğumdan ve evde kimse olmadığından dolayı pazartesi teslim almam mümkün değil. Şubeden teslim almamda paket boyutu açısından mümkün değil. Yanlış söyleyip tercih edildikten sonra şube bize böyle bildirmemiş diyorlar.

Seyfullah 88 Okunma

Cevaplar

 • Seyfullah06 Ağustos 2014

  İnsanı canından bezdiriyorlar.

 • Seyfullah18 Eylül 2013

  bir daha asla Yurtiçi kargoyu tercih etmem

 • Seyfullah14 Eylül 2013

  Teslimatı istediğim günde mecbur kaldıkları için yaptılar. O kadar uğraştım sloganlarını hatırlattım verdiğiniz söze bu kadarmı sadıksınız dedim olmadı. Ama ürünü satan firmaya konuyu aktardıktan sonra firma kargo firmasının teslimatı yapmasını sağladı. Mümkün değil diyorlardı. Ama karşıdaki firma büyük olunca mümkün oldu.Kısaca bana verdikleri söze sadık değillerdi ama firmaya verdikleri söze sadıklar.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön