26 Nisan 2013 #1765459

Yurtiçi Kargo Teslimat Problemi!

Bir internet sitesinden verdiğim siparişimlerim Yurtiçi Kargo Ankara Türkkonut şubesine ulaştı. 1 hafta oldu ürünler hala şubede bekletiliyor. Şubeyle görüştüm ve neden ev adresime teslimatın yapılmadığını sordum. Orası bizim dağıtım bölgemiz değil dediler. Ama Turkuaz-Yapracık üst geçidine gelirseniz cadde üzerinden teslimatı yaparız diyorlar. Adresim bahsettiğiniz üst geçidin 2 km ilerisi adresime neden teslim etmiyorsunuz. Yurtiçi kargo müşteri hizmeti yetkililerine şikayetimi taşıdım. Aynı cevap onlardan da geldi. Yapracık Toki'ye adrese teslim etmiyoruz gelin şubeden alın deniyor. Bu nasıl ticaret anlayışıdır anlamadım.

Şeyhmus 317 Okunma

Cevaplar

  • Şeyhmus26 Nisan 2013

    Çözüme yönelik hiçbir şey yapmadınız. Bulunduğum bölgeye dağıtım yapamadığınızı tekrardan dile getirdiniz. Ortada çözülmüş bir problem yok. Siz bulunduğum bölgeye dağıtımı yapıncaya kadar şikayetimi silmeyeceğim. Yapracık TOKİ konutları 9300 konutluk dev bir yerleşim bölgesi olmasına rağmen kargo firmaları neden bu bölgeye dağıtım yapmaz anlaşılır gibi değil.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön