28 Ekim 2016 #6800575

Yurtiçi Kargo Teslimat İçin Aramak Gibi Bir Adetleri Yok!

Rize Merkez'deki Cumhuriyet Caddesi'ndeki Yurtiçi Kargo teslimat için kapıya geliyor, bina kapıları aynı, koltukçu var tanıdık, kargo kapıya kağıt yapıştırıyor gidiyor evde bulamadık diye. Zile bile basmıyor. Aramıyorlar da. Sonra kargo yolun yarısında arandı "gel geri" denildi ama gelmedi. Akşam işten çıktım, gittim kargoya dedim, "kapıya gelirsiniz nasıl zile vurmadan gidersiniz" diye aramak adetlerinde yokmuş, tüm kargo şirketlerinin araması gerekir. Dış kapıda şehir hayatında apartman altına oturup kargo bekleyemeyiz. Lütfen sizden Rize'deki bu kargoya bildiri yapılsın yoksa gereken her yere şikayet edeceğim ben. Bana bu konu hakkında geri dönüş yapılabilir mi? Hukuksal süreci başlatacağım diğer şekilde.

Şennur 48 Okunma

Cevaplar

  • Şennur11 Kasım 2016

    Merhaba daha önce de teslimat konusunda bilgi vermiştim. Teslimat yapılırken aramak bu kadar zor mu. Aynı gün bana iki kargo geldi. MNG Kargo beni 3 kez aradıya adreste kimse yok yakında bırakalım diye altına çay çağı vardı oraya teslimat yaptı. Diğeri hiç arama zahmetinde bulunmuyor. Sadece yurt içinde sorun yaşıyorum. Bana döndünüz aynı sorun olmayacağını söylemelerine rağmen Rize yurt içi kargoda aynı sorun var. 102181944712 Gönderi numarası bakılabilir. Acil buna çözüm bulunsun.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön