23 Şubat 2013

Yurtiçi Kargo Teslimat Hala Yapılmadı!

19 Şubatta satın aldığım bebek yürüteci hala elime ulaşmadı ben başka bir kargo ile gönderim istemiştim çünkü artık yurtiçi kargoya güvenim yok, Ankara'dan Kırklarel'ye 1 günde gelmesine rağmen dün ve bugün dağıtıma çıkan araç 2 defada gelmedi şu an Teslim Edilmedi / Bekletiliyor Şubede yazısı var .


Şubeyi akşam 4. 30 sularında 2 kez aramama rağmen telefonu açan olmadı. O ürünle birlikte aldığım diğer malzemeler diğer kargo firmasıyla 1 gün sonra paketlenip yollanılmasına rağmen kargo 1 günde elime ulaştırdı. Yurtiçi kargoyu mecbur kalmadıkça kullanmıyorum.

Murat 25 Okunma

Cevaplar

  • Murat23 Şubat 2013

    Bu sabah itibarı ile başka bir adrese geldik bulamadık yazısı astıklarını öğrendim ,arayıp sordugumda öğlenden sonra tekrar yollanıcağı söylendi.Şikayetim var sitesine yazdığım bana dönüş yapıldı ve onlarla konuşulduğu gerekli işlem yapıldığı fakat kargomun bana gelmiyeceği ordan gidip almam gerektiği bildirildi.Ben 10tl yol ödeyip büyük bir paketi gidip oradan almak zorunda bırakılıyorum . En az 2 günde gelmesi gereken kargoyu yurtiçi ayrıcalığı ile masraf yapıp 5-6 gün sonra alabilicem.Tebrik ediyorum müşteri memnuniyeti bu olsa gerek artık ücretsi dahi getirseler kullanmıyacağım bir firma.İyi günler dilerim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında; Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön