02 Kasım 2016 #6838530

Yurtiçi Kargo Teslimat Gecikmesi

Varış şubesi 300 metre ilerimizde şube varken 4 km ötedeki şube ile değiştirilirse 1 ay içinde teslimat gecikmesinden dolayı yaşanan sipariş iptali ile yaptığımız zarar 10 bin TL'yi geçer. Zaten böyle çalışma sistemi de olmaz böyle yönetim hiç olmaz. Şube telefonları açmaz elemanlar burnundan kıl aldırmaz. Araç kapının önüne kadar gelir teslimat yapmadan gider. Yurtiçi Kargo önceden çok daha iyiydi maalesef şimdi... Bir de soruyorsunuz hizmetlerimizin genelinden memnun musunuz diye. Hayır tabi ki hiç memnun değiliz. Bu arada gönderi kodunu verdiğim kargo 28 Ekim akşamı Bursa'dan çıkış yaptı bugün 1 Kasım muhtemelen şikayetten hemen sonra yarın 2 Kasım'da bırakırlar zaten siparişim iptal oldu geçmiş olsun sizde kalabilir.

Bülent 111 Okunma

Cevaplar

  • Bülent11 Kasım 2016

    Hala aynı sorun devam etmektedir. Çözüm üretilmemiştir.

  • Bülent03 Kasım 2016

    Bu problem düzelmez maalesef dediğim gibi şikayetten1 gün sonra 2 Kasım saat 16:30 da kargom teslim edildi. 314185429799 nolu kargom içinde ayrı bir şikayet açmak istemiyorum. Adresimiz İzmir Karşıyaka çarşı olmasa normal bu süreç diyeceğim ama karşıyakanın merkezindeyiz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Kasım 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön