12 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Teslim Edilmiyor!

10.06.2015 günü kargoya verilen paketim, 11.06 sabah saat 10:00 da İzmir Altındağ şubesine ulaştı. Takip ekranında paketin öğleden sonra saat 15:00 te şubeyi arayıp teslim etmeleri gerektiğini, ertesi gün olamayacağımı ve ürünlere ihtiyacım olduğunu ilettim, ilgilenip halledeceklerini söylediler. Ancak saat 20:00 a kadar teslimat yapılmadı. Şubeyi defalarca aradım telefonları sürekli meşguldü. Saat 20:10 da şubeye gittim, ürünleri teslim almam gerektiğini şube yetkilisi hanım efendiye anlatmaya çalıştım. Ancak çok anlayışsız ve saygısız bir üslupla karşılaştım. Hatta konuşmama müsaade etmeden sözüm bitmeden şubeye geri girdi. Benzer durum 3. kez başıma geldi.

Reyhan 37 Okunma

Cevaplar

  • Reyhan09 Temmuz 2015

    Firma hiçbir çözüm üretmemiştir. Aynı şubenin aynı kaba ve ilgisiz tavırları devam ediyor. "190869858840" takip numaralı gönderim yine şubede bekliyor. arayıp bilgi almak istediğimde, "zaten elemanım yok, müsait olunca teslim ederiz, siz gelin alın" gibi cümlelerle karşılaşıyorum. Bence bu tarz şube yöneticileri firmanızın adını lekeliyor. İlgili şubeniz için acil çözüm üretmelisiniz. Son 4 kargo gönderimde aynı problemi yaşadım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi15 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön