11 Eylül 2013 #2006061

Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyip İade Edilen Kargo!

Yurtiçi Kargo'nun Yenikapı şubesi 4 eylülde gelen kargoyu sanki 4-10 eylül arası her gün getirmiş de adres kapalıymış gibi işlem yapıp sonunda göndericiye iade etti. Geldik dedikleri günlerin tamamında tüm gün bizzat iş yerimdeydim. Ne gelen vardı ne de bırakılan bilgi notu. Şube çalan telefonlara cevap vermiyor. genel merkezi 9-10 eylülde aradım. çözeceğiz dediler.


Bugün arayıp notlu kargonun iade edildiğini söylediler. Süper çözümmüş. Mağdur et sonra da alay et. Maalesef bu Yurtiçi Kargo'nun mağduru olduğum ilk vukuatı değil. Sürekli benzer sıkıntılar yaşatıyorlar ve kesinlikle genel merkez hiçbir şeyi çözmüyor.

Vahap 49 Okunma

Cevaplar

 • Vahap22 Aralık 2014

  hangi sorunu çözdünüz. bence şikayetvar sitesi artık sorunun çözüldüğünü şikayetçiden teyit etmeden firmanın müşteriyle görüşüldü ve sorun çözüldü açıklamasını yayınlamamalıdır. okuyanlar da sanki sorunun çözüldüğünü sanacak. bugün aynısını yine yaşadım. ayın 16.sında verilen kargo bugün olan ayın 22'sinde hala ulaşmadı bana. kargo takip sayfası aynı zırvalarla dolu. şubede bekletiliyor..ne güzel.. son zamanlarda kargoların ambalajları hasarlı ya da inanılmaz kirli geliyor.. müşteriyle dalga geçiyorsunuz ama hala birçok firma sizinle çalışıyor. anlamış da değilim bu durumu..

 • Vahap14 Eylül 2013

  ne şikayet öncesinde ne de şikayet sonrasında firmanın tavrında hiçbir değişiklik yok. en amiyane tabirle zırvalamak dışında bir şey yaptıkları yok. kesinlikle çözüm geliştirmiyorlar. geldik, yoktunuz not bırakıldı.. şubede bekletildi ve iade edildi. ama sizin geldik dediğiniz saatte ben bizzat işyerimdeydim, bırakılan ihbar notu da yok demenizi dinlemiyorlar. tekrardan aynı zırva... elemanımız gelmiş.. adreste kise yokmuş.. ihbar notu bırakmış... bla bla.. bıktım bu firmadan

 • Vahap11 Eylül 2013

  her şikayetin altına standart bir mesaj yapıştırmakla sorun mu çözüyorsunuz. sorunumu nasıl çözdünüz.. beni arayıp şubenin hikayesini tekrarlamakla mı? kargomu bana ulaştırmak yerine göndericiye iade etmekle mi? ben size bizzat kendim işyerindeydim o günlerde diyorum siz notlu kargo diyorsunuz, adreste kimse olmadığından iade edildi diyorsunuz. size ayın 9'unda telefon açıyorum tekrar ayın 10'unda telefon açıyorum. ilgileniyoruz diyorsunuz sonra da ayın 11'inde bana dönüp kargonuz iade edildi diyorsunuz. siteye baktığımızda hakkınızda 4 binden fazla şikayet olduğunu ve 3 bine yakın şikayetin de benim yaşadığıma benzer sorunlar yaşayanlar tarafından yazıldığını görüyoruz. bir de sorun yaşayıp da buraya yazmayan, yazamayanları katarsak hesaba sizden memnun insan yok demektir. sorunumu çözğlmedi, buraya şikayet yazdıktan sonra aranmadım, öncesinde verilen bilgi de hiçbir işe yaramadı.. bilinsin istiyorum.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön