28 Ekim 2016 #6799387

Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyen Ürün!

Yurtiçi Kargo ile Kütahya Porselen tarafından gönderilen koli için zile basmadan apartman kapısına not bırakıp dönmüş ve telefonda şubeden alınabileceği bilgisi verilmiştir. Şubeye gidildiğinde ise koliler dağıtımda denip neden daire kapısına not bırakılmıyor yukarı çıkmıyorsunuz bu da bunun kanıtı dendiğinde zaten kolileri yukarı çıkarmadıklarını büyük olduklarını ilettiler (Şirinevler şube çalışanı bayan). Yani kargo apartman dış kapısına gelecek hamile eşim onları çıkaramayacağı koliyi kendi taşıyacak.


İnsan söylemeye utanır. Yapmayın bu işi bari yarım iş yapacağına bırakın işi hakkıyla yapan şirketler çalışsın. O zaman kargoyu geri gönderin ilgili şirket işini tam yapan bir firma ile çalışsın deyip iade edin o zaman dedik. İki kat yukarı çıkarmayan kargocu sonra önce koliyi şubeye şubeden tekrar kamyona sonra ilgili firmaya göndersin sonra firma tekrar onlarla yollasın. Sizin anlayışınız bu!

Volkan 58 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön