14 Ekim 2016 #6687286

Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyen Kargo

Gönderi kodu 115086402982 olan gönderim teslim iline geldiği halde ve adrese teslim bir gönderi olmasına rağmen " adreste bulunmadığım" gerekçesi ile 3 gün boyunca teslim edilmedi. En sonunda kendim şubeye giderek teslim almak durumunda kaldım. Yurt dışından başka firma ile gelen paket 7 günde teslim edilirken, Yurtiçi Kargo 3 gün boyunca şehir içinde ki gönderiyi teslim edemiyorsa firma kendisini sorgulamalı diye düşünüyorum. Beceremiyorsanız bari vatandaşın işini engellemeyin. Ya da emniyet müdürlüğüne ısrarla aynı şekilde ve kasıtlı olarak teslim yapılmıyorsa firmanın emniyet müdürlüğü ile ilgili başkaca bir derdi sorunu var diye düşünüyorum.

Hüseyin 85 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin02 Kasım 2016

  "Sn. Demirci, tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. İlginiz için teşekkür eder, işbirliğimizin daha güzel günlerde devam etmesini temenni ederiz. Bilgi ve müdahale gerektiren durumlarda 444 99 99 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz. Saygılarımızla, yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri" İşte yurtiçi kargonun çözümü yorumu sizlere bırakıyorum...

 • Hüseyin01 Kasım 2016

  Daha önce de defalarcı şikayette bulunduğum halde adrese teslim olan gönderilerim adrese teslim edilmiyor. İlgili şube ile yaptığım görüşmelerde hep bir bahaneleri var. Adreste bulunamadı, telefona ulaşılamadı vb. Ancak her seferinde kargo şubesine giderek ya da aracının peşinden kendi aracımla takip yaparak almak zorunda kalıyorum. Ve şoförün-Dağıtıcının verdiği cevap çok ilginç: "Bugün olmazsa yarın alırsınız ne olacak ki" şeklinde lakayıt gayri ciddi bir cevap, işinizi nekadar ciddiyetle yaptığınızı gösteriyor. Ve gönderi içindeki malzemenin benim için ne kadar acil ve önemli olduğunu bilmeksizin adrese teslim olması gereken ve adrese teslim için parasını ödediğim bir ürün. İnanın artık şikayet etmekten ve Yurtiçi kargonun peşinden koşmaktan ben yoruldum. Mümkün olsa kesinlikle tercih etmeyeceğim ama karşı firma anlaşmalı. Alternatifiniz varsa kesinlikle tercih etmemenizi öneririm.

 • Hüseyin18 Ekim 2016

  Yurtiçi Kargo ısrarla yalan söylemeye devam ediyor. Şikayet sahibi olarak beni arayan, e-posta ile açıklama yapan ya da bir şekilde sorun çözümü ile ilgilenen hiç kimse olmadı. Sadece burada kendilerini aklamak adına yalan söylemek ve kamuoyunu şirin gözükme çabası hiçbir şey yapılmamıştır.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi15 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön