15 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyen Kargo!

10.06.2015 tarihinde Hepsiburada'dan babalar günü için sipariş verdiğim saat, 12.06.2015 tarihinde Kırşehir'e ulaştı. Hem o gün hem de ertesi gün (Bugün) yaşlı babam, camiye bile gitmeyip babalar günü hediyesini bekledi evde. Ama Yurtiçi Kargo Kırşehir şubesi kargoyu götürmeyip gitmiş gibi teslim edilemedi yazıp bekletiyor. Hem de iki gün boyunca.
Muhtemelen adres uzak (5-6 km) o tarafa başka kargo yok diye götürmüyorlar şubeden gelip alsınlar diye. Bunu daha önce de yapmışlardı. Ankara'da da benzer şeyleri yapıyorlar. Şimdi bunu yapana ne denir. Bu Yurtiçi Kargo firmasının Kırşehir şubesi konusunda uyarılması lazım.
Babalar gününe hediyem ulaşmadı, ne zaman ulaşacağı da meçhul.

Ahmet 108 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet18 Haziran 2015

    Bu şikayetin müsebbibi olan görevliler ile tartışıp ana avrat küfür yedikten sonra; adres yanlış, telefona çıkan olmadı, sistem sıkıntısı gibi yalanlar eşliğinde nihayetinde kargoyu teslim ettiler. utanmadılar. Adres yanlış bulamadık dediler, özürdiledim, sonra baktım adrese navigasyonu bırak google'a yazsan gösteriyor kesinlikle adreste yanlış yok, pervasızca yalan söylediler özrümü geri aldım yalancısınız dedim. Telefon ettik çıkmadılar dediler. e kardeşim sen kargocu değil misin gel kapıya evde yoksa yapıştır kağıdını git, niye arıyosun randevu mu alacaksın. Daha önceki gibi geldik evde bulamadık diyecekler sanırım gelmedikleri halde. Sistem sıkıntısı dediler. Ne sistemi, sistem sizsiniz, kargo şubede üstünde adresi var 3. gün bekletiyor sistem diyor. Utanın, utanmadığınız için düzeltmiyorsunuz kendinizi.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi15 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön