20 Temmuz 2013

Yurtiçi Kargo Teslim Edilmeyen Kargo!

19.07.2013 saat 15:38 de Sikayetvar.com yazmama rağmen (Şikayet No : 1912122 ) düşülmesine rağmen 19.07.2013 tarihinde saat 10:00 kargoyu nasıl oluyor da teslim ediyorsunuz? Bu nasıl bir şirket politikasıdır? Benim tek sorunum mağduriyetim en hızlı bir şekilde giderilmesi.
Telefonla bana dönüş yaptığınızda 19.07.3013 saat 16:56 sorunun 15 gün içinde çözüleceğini söylemenize rağmen neden teslim edilmiş gibi işlem yapılmakta?

Ben sorunun en kısa sürede çözülmesini talep ediyorum. Sorunum en kısa sürede çözülmemesi durumunda yasal yollara başvuracağımı belirtirim. Yüzüncüyıl şubesinin kargo takip işlem fişleri aşağıda resim olarak gönderilmişti.

Levent 549 Okunma

Cevaplar

  • Levent23 Temmuz 2013

    çalışmış olduğunuz kargo şirketi; aşağıdaki gibi bir politika yürütmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı teslim alamadığımız kargomuzu, ne kadar süreyle şubelerinizde bekletilir? Alıcıya ulaşamadığımız durumlarda, kargoyu geliş tarihinden itibaren 3 gün süreyle şubede bekletiriz. Kimsenin talebi olmazsa göndericiye iade ederiz. Benim adıma göndermiş olduğunuz ürünü kargo şirketinin yukarıda Açıklamasına ilişkin bimeks olarak çok ciddi bir tavır almadığınız ortadır. Sizden ürün alan müşterin mağdur olup olmamaları sizi pek fazla ilgilendirmediği bariz olarak görünmektedir. Ben şu an mağdur durumdayım parasını verip alamadığım bir ürün ve kargo şirketiyle görüşme yapıldıktan sonra size döneceğiz diye cevap veren müşteri hizmetleriniz var mağduriyetimin ek kısa sürede giderilmesini ve tarafıma yazıl olarak cevap verilmesini önemle arz ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön