18 Mart 2015

Yurtiçi Kargo Teslim Edilemeyen Kargo

6 Mart 2015 saat 16:30 suları Denizli Horozlu şubesinden Biges Güvenlik'e teslim edilmesi için gönderdiğim kargo 18 Mart oldu halen ulaştırılamadı. 18 Mart'a kadar Horozlu ve Bomonti şubeleri ile alıcı Biges Güvenlik arasında telefon trafiği oluşmasına rağmen ulaştırılmadı. Artık yöneticilerinden mi çalışanlarından mı kaynaklanıyor bu sorun bilemiyorum.


Öz eleştirisi sizin artık.
17 Mart 2015'de kendi internet sitelerinden mail atmama rağmen geri dönüş yapmadılar. Biges Güvenlik sadece kargo teslim için şartı irsaliyesinin olmasıydı. Bu şartta tarafımdan yerine getirilmişti. Getirilmediği iddia edilirse Horozlu şubesinin güvenlik kameralarından teyit olunabilir.

Levent 75 Okunma

Cevaplar

  • Levent15 Ekim 2016

    Yurtiçi Kargo ne açıklamasını ne zaman nasıl yaptınız?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Mart 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Levent18 Mart 2015

    İrsaliyeli olarak 6/03/2015 de gönderilen kargo 18/03/2015 de tarafıma geri geldi. Sebep karşı taraf irsaliyesi yok diyerek teslim almaması. Geri gelen kargo paketi üzerinde niçin yapışkanlı bir poşet yoktu diye sorduğumda Denizli Horozlu şubesi çıkarılmış olabileceğini demesi beni kandırmaya yönelik bir davranış İstanbul Bomonti şubesi yoktu demesi de yalancılıkla itham etmeye işaret ediyor. Sizden talebim kamera kayıtlarını istemeniz ve sorunu tespit etmenizdir. Çünkü kaybım 2 desi küçük bir kolide maddi bir ticari zararıdır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön