22 Ekim 2016 #6755617

Yurtiçi Kargo Teslim Edilemeyen Kargo

90878900**** gönderi kodlu kargom ayın 19'unda İstanbul'dan çıktı. Ayın 22'si oldu halen daha elime geçmedi. İstanbul'dan Samsun'a kargo teslim süresi 4 günde benim mi haberim yok anlamadım. Şubeyi arıyorum cevap veren yok.

İbrahim 68 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim24 Ekim 2016

    Sayın müşteri yetklisi; Bilgilniz olsun bugün ayın 25 i ve halen daha kargom teslim olmadı saat 15:00 itibariyle. Müşteri memnuniyetiniz bu mu?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • İbrahim22 Ekim 2016

    Satıcıya firmayı bırakmasını söyledim. 4 günde İstanbuldan Samsun'a kargo gelmez. Ben eski Aras-Fillo Kargo şube müdürlüğü yaptım. Ertesi günü öğleden sonra araçlar transfer merkezine gelir. Şubelerin kargoları araçlara yüklenir ve şubelerine gider. Yetiştirebildikleri varsa da o gün teslimat yaparlar. Yetiştiremezse ertesi günü yaparlar. Kendilerinin verdiği teslim süresi 21 Ekim iken halen daha teslim olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım. Bayan bir şey diyemedi haklısınız dedi sadece. Ve bugün cumartesi beyefendıler yarım gün çalışıyorlarmış. Yine teslim olmadı kargom. Yazıklar olsun diyorum. Kimseye de tavsiye etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön