28 Ekim 2016 #6800320

Yurtiçi Kargo Teslim Edilemedi Sorunsalı!

İlgili takip numarasına ait gönderinin bugün (27.10.2016) adresime teslim edileceği şeklinde bilgilendirilmem üzerine işlerimi ayarlayıp tüm günümü evde kargo bekleyerek geçirmeye başladım. Ancak ne gelen var ne de giden. Mesai saati bitince ilgili firmanın internet sitesinden kargo durumumu kontrol ettiğimde gönderinin teslim edilemediği (ulaşılamadığım) ve kargonun şubeden teslim alınması ile ilgili notla karşılaştım. Tüm gününü evde kargo bekleyerek harcamış birisi olarak ya dağıtıcı ya da ilgili şube tarafından yalan beyanda bulunulduğunu belirtiyorum. Adrese teslim olarak gönderilen kargonun en kısa sürede adresime teslim edilmesini talep ediyorum. Ayrıca kargo firmasının itibarını ve müşteri memnuniyetini olumsuz etkileyen personel çalıştırdıkları için firmayı kınıyorum.

Alper 37 Okunma

Cevaplar

  • Alper03 Kasım 2016

    Firma tarafından mail bildirimi almadım. Ancak kargo tarafıma teslim edildi. Firma tarafından bu durum sağlandıysa kendilerine teşekkür ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön