14 Ekim 2016 #6687451

Yurtiçi Kargo Televizyon Paneli Kırık Teslim Edildi

20/09/2016 tarihinde XP***88 fatura no. İle Aydın merkez çıkış merkezi olan teslimatı Simirna olan kargom Manisa'ya teslim edilmesi yerine, başka bir noktaya sevki sağlanmış. Konulardan habersiz durumda bize 24/09/2016 tarihinde kolisi paramparça, içerisindeki televizyon ekranı panelin kırık durumda bize geri geldi. Durum hemen kargo çalışanı F**k** bilgisi dahilinde tutanak altına alınmıştır.


Kargo tutanağı da elimizde olmasına rağmen kargo ödeme yapmayacağını belirtmektedir. Mağduriyetimizin acil giderilmesi ya da Tüketici Hakem Heyeti ve bu durumu tüm basın organları üzerinden yayınlayacağımızı beyan ederiz. Acil olarak zararımın karşılanmasını talep ediyorum.

Coşkun 153 Okunma

Cevaplar

 • Coşkun18 Kasım 2016

  Merhabalar yurtiçi kargo bize kaç gün geçmesine rağmen hala daha geri dönüş yapmadı. Müşteri memnuniyeti diye bir şey kalmamış. Anlayışları bu şekilde... Açıklama kısmına= Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup, müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi aş Müşteri İlişkileri diye açıklama yapmışlar kesinlikle bir geri dönüş yapılmamıştır. Çok ama çok acil çözüm istiyoruz. Syg.

 • Coşkun30 Ekim 2016

  20/09/2016 tarihinde XP***88 fatura no. İle Aydın merkez çıkış merkezi olan teslimatı Simirna olan kargom Manisa'ya teslim edilmesi yerine, başka bir noktaya sevki sağlanmış. Konulardan habersiz durumda bize 24/09/2016 tarihinde kolisi paramparça, içerisindeki televizyon ekranı panelin kırık durumda bize geri geldi. Durum hemen kargo çalışanı F**k** bilgisi dahilinde tutanak altına alınmıştır. Kargo tutanağı da elimizde olmasına rağmen kargo ödeme yapmayacağını belirtmektedir. Mağduriyetimizin acil giderilmesi ya da Tüketici Hakem Heyeti ve bu durumu tüm basın organları üzerinden yayınlayacağımızı beyan ederiz. Acil zararımın karşılanmasını talep ediyorum. Diye 14/10/2016 tarihinde başvuruyu sizlerin aracılığıyla yaptık. Ancak Yurtiçi Kargo tarafından hiçbir şekilde ne zarar tanzimi ne de süreçle ilgili geri dönüş alamadık. Sizlerin aracılığıyla zararımın acil tanzimini talep ediyorum

 • Coşkun25 Ekim 2016

  Merhabalar yurt içi kargo tarafından herhangi bir dönüş alamamaktayız. Acil çözüm istiyoruz... . Zararımın tanzimini talep ediyorum. Syg.

 • Coşkun20 Ekim 2016

  Merhabalar yurt içi kargo tarafından herhangi bir dönüş alamamaktayız. Acil çözüm istiyoruz... Zararımın tanzimini talep ediyorum. Syg.

 • Coşkun19 Ekim 2016

  Merhabalar yurt içi kargo tarafından herhangi bir dönüş alamamaktayız. Acil çözüm istiyoruz... Syg.

 • Coşkun17 Ekim 2016

  Merhabalar YURT içi kargo tarafından herhangi bir dönüş alamamaktayız. Acil çözüm istiyoruz... Syg.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön