12 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Telefonlara ve Maillere Cevap Vermiyorlar!

Bu sabahtan itibaren Yurtiçi Kargo'dan bir paket bekliyorum. Gün içerisinde defalarca şubeyi aradım ancak hiç bir telefonlarına cevap vermiyorlar. 444 99 99'u aradım onlar da bir şey yapamıyorlar. 15:29'da bir numara çaldırmış beni. Kargo elemanı olduğunu düşünüyorum, defalarca geri aradım ancak cevap vermiyor telefona.


Şubeye mail attım, geri dönmediler. Bakmayacaksanız oraya telefon koymayın kardeşim. Mail adresi koymayın. Çıldırma noktasına geldim artık.

Musa 928 Okunma

Cevaplar

  • Musa16 Eylül 2013

    Konu ile ilgili şahsımla iletişime geçilmedi.

  • Musa13 Eylül 2013

    Hangi açıklama? Burada yazan cümleden başka bir konuşma yok. Hiç imse irtibata geçmedi. Ayrıca dün şikayetimden sonra 'kendim gidip' şubenizden paketi teslim aldım. Şube elemanlarınıza telefonlara neden bakmadıklarını sordum, arızalı telefonlar çalmıyor dediler. Yanlarında aradım telefonları çaldı. Bunun üzerine susup işlerine baktılar. Bu ne laçkalık. Kargomu da güya getirmişler de ben adreste yokmuşum. Halbuki ne kapım çalındı ne de telefonlar irtibata geçildi. Şikayetçi olduğum şubeniz Cibali şubesidir. Teftişe gidip bir baksanız iyi olur.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön