17 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Telefonlara Cevap Verilmiyor

Bir alışveriş sitesinden yaptığım alışveriş dağıtıma çıktı fakat bize ne zaman geleceği belli değil şubeye ulaşılmıyor. Müşteri hizmetleri ve genel müdürlüğü aradım, o da sabah 9.00'la akşam 18.00 arasında getiririz. "Ben de hiç getirmeyin geri götürün" dedim. Böyle şey görülmemiş şubeye ulaşılamıyor, kuryeyle iletişim aracı yok.

Muhammet 60 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet08 Kasım 2016

    Merhaba ben Hepsiburada dan alışveriş yaptım bu aynı ürünü 2. kez alışım aynı kargo şubesinden dolayı geri gitti ürün şimdi de ürün İstanbul Bahçelievler Çobançeşme şubesinde bekletiliyor geçen hafta perşembe sabahı oraya ulaştı ürün ve şu an 5 gün oldu hala dağıtıma çıkmadı işin enteresan tarafı şubeye ulaşılamıyor belkide 20 kez aradım müşteri hizmetlerini arıyorum oda ulaşamıyor şaka gibi değil mi şimdi şikayeti yazdımya aşağıya hemen müşterinin sıkıntısı falan çözüldü diye yazdırıyorlar asla inanmanın senin yazdığın yorumda öndan önce geliyor sanki öndan önce yazmış gibi firmanın verdiği cevabı en sona alıyorlar tarihlere dikkat edin bu rezillikle uğraşmayın benim yaptığım hataya düşüp bu firma ile çalışan hiçbir yerden alışveriş yapmayın adamlar şubelerde yatıyorlar telefonlara cevap vermiyorlar müşteri hizmetleri de aynı şekilde alay ediyor sizinle en yetkili benim diyor benimle konuş.

  • Muhammet20 Ekim 2016

    hiçbir çözüme gidilmemiştir arkadaşlar beni aramadılar bile.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön