22 Ekim 2016 #6748429

Yurtiçi Kargo Telefonda Müşteriye Nahoş Davranışlar

Bir kargo alımı için 21.10.2016 tarihinde balattaki şubenize gittim. Şubeye girdiğimde hanımefendi bir müşteriniz ile telefonda tartışıyor. Haklı veya haksız bilemem. Ama müşteriye davranışı hiç hoş değil. "Dinle beni, bir sus" vb. İfadelerle konuşuyor. Telefonu kapattıktan sonra müdürüne dönerek "müdürüm bu gerizekalı mıdır nedir ben onunla uğraşamam" tarzı konuşmalar yapıyor müdürüyle. Telefon yine çalınca "müdürüm aynı numara arıyor ben onunla görüşmem, uğraşamam diyor" böyle saygısızca müşteri hakkında konuşma görmedim. Müdürü olan hanımefendi de nasıl oluyor da sesini çıkarmıyor! Hele ki dükkanında bir müşteri varken! Hoş bir müşteri olmasa bile böyle konuşması çok kabaca. İnsanların arkasından konuşmak ne kadar da saygısızca. Bu Yurtiçi Kargo'ya yakışmayan, Yurtiçi Kargo'nun ismi lekeleyen bir davranış.

İbrahim 545 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim05 Ocak 2017

  Bu kadar ilgilisiniz işte! 2 ay!

 • İbrahim05 Kasım 2016

  14 gün olmuş hala ses soluk yok çok merak ediyorum ne zaman donecekler

 • İbrahim22 Ekim 2016

  İmkan olsa da 22.10.2016 saat 14.07 de 20 saniye görüşme kaydımı yayınlayabilsem. Yalanınız ortaya çıksa.

 • İbrahim22 Ekim 2016

  Komiksiniz y. i. Kargo. Aradiniz arayan kisiye 15 dakika sonra arayin su an müsait değilim dedim. Dememisim gibi gönderdiğiniz mail adresi bakin: "Değerli Müşterimiz, iletmiş olduğunuz telefon numarasından tarafınıza ulaşılamamıştır. İlginiz için teşekkür eder, işbirliğimizin daha güzel günlerde devam etmesini temenni ederiz. Bilgi ve müdahale gerektiren durumlarda 444 99 99 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz. Saygılarımızla, yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri www.yurticikargo. Com 444 99 99" Yalancısınız desem yeridir. Bu mu yani!

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön