12 Aralık 2013

Yurtiçi Kargo Telefona Bakma Zahmetinde Bulunmuyor!

Yurtiçi Kargo ile bir paket beklemekteyim. Kargomu internet üzerinden takip ediyorum ve sabahtan bu yana hiç evden ayrılmadım. Ancak Yurtiçi Kargo sayfasından takip ettiğim paketimin evde yoktur şeklinde ibare düşmüşler. Üstelik bir defada değil daha öncede aynı şekilde sorun yaşamıştım.

Yurtiçi Kargo'nun Esenevler şubesi hiçbir kargomu şimdiye kadar getirmemiş ve göndericilerle sorun yaşamama neden olmuştur. Ayrıca telefonlara bile bakma zahmetinde bulunmuyorlar.

Hüseyin 54 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin13 Aralık 2013

    Yurtiçi kargonun elle tutulur hiç bir hizmetini alamamaktayım.Müşteri hizmetleri bile esenevler şubesinin telefonuna ulaşamamakta daha ne diyeyim artık...

  • Hüseyin13 Aralık 2013

    Hiç bir şekilde,yazılı veya sözlü olarak tarafıma bilgi verilmedi ve ayrıca kargomu eve teslim etmedikleri için gidip şubeden teslim almak zorunda kaldım.Esen evler şubesindeki yetkili filiz hanımla sürekli tartışmaktan bıktım.''Kargoyu kim götürdü'' sorusuna kimse karşılık vermiyor.Anlaşıldığı üzere kimse kargoyu taşıma zahmetinde bile bulunmuyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi12 Aralık 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön