21 Mart 2013 #1699072

Yurtiçi Kargo Teknoloji Yoksunu!

Bir kargo şirketi olarak sizden şu ana kadar aldığım hizmetin kalitesi konusunda ciddi sıkıntılar yaşadım. Bu sıkıntılar tüm şikayetlerime rağmen giderilmiyor. Bilgi çağında mail veya telefon yoluyla müşteriyi bilgilendirmekten, müşteriyi önemsemekten bihaber bir şirketsiniz. Telefon olmaması durumunda e-mail denilen bir araç vardır. 5 gündür Kırıkkale şubenizde olan kargomun teslim edilmesi için limangodan aldığım ürünü bekliyorum.


Adresin yanlış iletilmesi tamamiyle siteye ait olup, size doğru adres iletilmesine rağmen, hala ikamet ettiğim adresimden taşınmış olduğum gözüküyor. Bu nasıl bir çelişkidir? Firma çalışanlarınızda mı yoksa kurum kültürünüzde mi problem gerçekten merak ediyorum.

Büşra 211 Okunma

Cevaplar

  • Büşra25 Mart 2013

    Bu kadar iletişim kusuru olan bir firma daha görmedim ben şimdiye kadar. Daha kaç kez aramam lazım sizi. Üstelik sitenize de şikayette bulundum. Ama geri dönülmedi. 7 gündür her gün başka mazaret başka mazaret kargo takibi bölümünde. Bir gün adres yetersiz diğer gün alıcı yok bugün ise göndericiden haber bekleniyor. Bu nasıl bir kalitesizliktir! Bugün Kırıkkale şubenizle görüştüm bana dağıtıma çıktığı söylendi. Bugün kesin gelir hanımefendi denildi. Müşteri kazanmak için izlediğiniz politika bu mu? Kargolarımın adresime ulaşması için daha kaç kişiyle muhattap olmam gerekiyor. Şu dakikadan sonra sizinle çalışmayacağım ve çalışan herkesi de bu konuda bilgilendireceğime emin olabilirsiniz!

  • Büşra22 Mart 2013

    Limango ile görüştüm. Adrese teslim için bilgilendirildiğinizi söylediler. Hala gelmedi gelemiyor. Adres daha kaç defa elinize ulaşmalı. Kırıkkale şubenizdekilerle mi iletişim kuramıyorsunuz bilmiyorum. Ama 1 haftayı aşkındır bekliyorum adresime teslimini. Birde şimdi başıma morhipodaki ürünüm çıktı. Tarafınıza da ilettim durumu. 24 saat oturduğum binayı kontrol eden biri mevcut ve binaya bugün içerisinde hiç uğramadığınızı söylüyor. Uğramadıkları halde nasıl iddia edebilirler benim olmadığımı?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön