31 Ekim 2016 #6815497

Yurtiçi Kargo Tarafından Ulaştırılmayan Kargo

19.10.2016 tarihinde Altınşehir Şubesi aracılığı ile tarafıma teslim edilmeyen ve saat 19:34 de (demek ki o saatte çalışıyorlar) Teslim edilen kişi bilgilerinde sadece ''d" harfi olarak gösterilen gönderi ile ilgili Call Center'ı arayarak durumu bildirdim. Kendileri konu ile ilgili şikayet oluşturduklarını bildirdiler. Belli aralıklar ile bulunduğumuz güne kadar defalarca Call Center'ı arayarak bilgi almaya çalıştım. Ancak bu mümkün olmadığı gibi konu ile ilgili Bölge Müdürlüğünü arayın dediler. Bölge Müdürlüğü telefonları açmayınca Genel Müdürlüğü aradım. Ancak nafile. Telefona çıkan kişi tekrar Call Center'a yönlendirdi. Akabinde Call Center tarafından aranmış olduğumu gördüm. Ancak iş yerinde konuşmam mümkün olmadığı için mola saatinde kendilerini aradım. Sizi şikayet biriminden aramışlar dediler. Bir daha aramazlar mı? Dedim. Toplam 3 kere arıyorlar yanıtı geldi. Trajikomik bir durum.

Tülin 176 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi01 Kasım 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Tülin31 Ekim 2016

    19.10.2016 tarihinden beri ulaştırılmayan ve kayıp durumundaki gönderi ile ilgili hikaye burada sona ermiyor. 10 günlük uğraşlar sonunda ne tarafıma ulaşan bir bilgi ne de derdimi anlatabileceğim birini bulmak mümkün olmadı. Şimdi Call Center çalışanları Bölge Müdürlüğünü arayın demekten vazgeçtiler. Gönderiyi teslim etmesi gereken Altınşehir şubesine giderek orada şikayet formu doldurmanız gerekiyordu demeye karar verdiler. Biz zavallı müşterilerden para kazanan ve kazandığı para yeterli olmayan bu firma şimdi paketlerimizi saklamaya veya kaybetme eğilimine yöneldi sanırım. Malınız Yurtiçi Kargo ile ulaşacak ise elinize ulaşacağı garanti değil. Bu yaşanan örneklere göre hangi kargo firması ile çalışacağınıza tekrar düşünerek karar vermelisiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön