14 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Tarafından Teslim Edilemeyen Kargo

Yurtiçi Kargo Etimesgut/ Bağlıca şubesi 2 gündür bir kargoyu teslim edemedi. İnternet takibinde ilk gün teslim edilemedi yazıyor, 2.gün bırakın evden adım atmayı tuvalete korkarak girdim ne hikmetse gelip evde bulamamışlar! Ayrıca şubeye mesai saatlerinde bile ulaşamamaktan hiç bahsetmiyorum bile. Müşteri hizmetleri de ayrı bir ilgili Bağlıca şubesi yoğun çalışan bir şubeymiş olabilirmiş! Bu benim problemimdi zaten zahmet olmasın diye benim gidip almam gerekti kargoyu. Mutluluk mu taşıyorlardı güven mi huzur mu daha bir kargoyu teslim edemeyip benim huzurumu kaçırıyorlar!

Oguzhan 92 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Oguzhan14 Ekim 2016

    Kargomun üçüncü günü bugün Yine gelmedi yine dağıtıma çıkmışmışmışmışşşşş bak bak bak. Yine eve gelmişler ama ne hikmetse bulamamışlar yine. Ben bunları çözdüm ya. Kargoyu getirmek zor geldiğinden ve yoğun olduklarından geldik bulamadık deyim geçiyorlar. Çok ilgililer sağ olsunlar. Müşteri İlişkileri de aşırı ilgili 2 gündür bana dönüş yapacaklar ama be hikmetse daha dönemediler. Herhalde bu müşteri hizmetleri de çok yoğun. :) artık gülüyorum sadece... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön