02 Kasım 2016 #6839400

Yurtiçi Kargo Tanzim Sorunu!

Yurtiçi Kargo ile mecbur çalışıyoruz, bölge müdürlüğünden kimse ilgilenmediği gibi tanzim talebinde başvurulmuş olup, yaklaşık 2 aydır beklemekteyiz, tanzim talebinde bulunduk ve bekliyoruz ama kimseden geri dönüş alamadık, kurumsallıktan uzak sıkıntılar çözmek yerine unutmayı tercih eden ve müşterisi ile ilgilenmeyen firma!

Selçuk 145 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk10 Kasım 2016

    Evet Çekmeköy Yurtiçi Kargo ile sorunumuz devam etmektedir. Pazartesi alınan kargolar pazartesi kesilmediği gibi bugün salı akşam 18:33 hala işleme alınmamıştır maalesef. N11.com 1 siparişimiz iptal olmuştur, bu kaçıncı ama Allah nasıl biliyorsa öğle yapsın. Gittigidiyor'da iki tane müşterimiz bekliyor bugün yarın işleme alacaklar diyoruz, müşterilerimize karşı mahcup duruma düşüyoruz. Hepsiburada.com son 1 güne düşmüştür allahı var onlar zaten o kadar söylememize rağmen cezalarını kesip duruyor, buradan 4 aydır sorunu çözemeyen yurtiçi kargoya sesleniyorum Allah bel soğukluğu vermesin, nasıl biliyorsa öyle yapsın. Firma Zarardan başka bir şey vermemektedir, tanzim işlemleri falan maddi zararlarımız devam etmektedir. Bütün Şikayetlerimizde Çözüme yönelik 1 tane çalışma olmamıştır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Kasım 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön