26 Ekim 2016 #6781258

Yurtiçi Kargo Tanımadığım Kişiye Benden Habersiz Kargomun Bırakılması

25.10.2016 tarihin yaşadığım olayda gün boyu ben kargom gelecek diye evde bekledim. Yetkililer gelmişler, sözde zile bastıklarını söylüyorlar ama ben duymadım. Tarafıma hiçbir şekilde bilgilendirme yapılmadan kargom tanımadığım bir insana teslim edilmiş, sonrasında dahi haber verilmemiş. Alışveriş yaptığım firma sipariş teslim edildi e-maili atmış olmasalardı, benim yine haberim olmayacaktı. Bu nasıl bir sorumsuzluktur?


Ayrıca şubeyi aradığımda kargomun sorduğumda, biz onu terziye verdik dediler. Sonrasında tamam biz onu alıp şube getireceğiz, siz şubeden alacaksınız dediler. Bu nasıl bir kabalıktır böyle. Kapıma gelecek kargoyu ben niye şubeden almak zorundayım anlamış değilim. Ayrıca niye haber vermediniz dediğimde, bana telefonları olmadığını söylediler ki bu büsbütün yalan. Şu ana kadarki teslimatlarda hepsinde önce aradılar veya geldiklerinde haber verdiler. İlgilenilmesini istiyorum kişi hakkında.

Emre 89 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön