05 Kasım 2013

Yurtiçi Kargo Talimatına Uymadıkları İçin Kargomu Alamadım!

444 lü nodan defaten aradım. Görevlinize ulaşma şerefine nail olamadım. Kargo şirketlerinin toplamından daha çok şikayet var hakkınızda. Şaşırmadım buna. 600371209363 gönderi numarası ile kargo bekledim sabah 9 da araçtan inen kargo akşam 18 de hala daha gelemedi. Y* hanım ile görüştüm. İşe gitmek zorundayım 4 yada 7 numaraya bıraksınlar dedim. Tamam dedi.


İşteyken görevliniz aradı. Durumu anlattım. İyi bakalım, bu seferlik bırakalım bari gibi saygısız bir söylemde bulundu. Affedersiniz ama bana tarla mı bağışlıyorsunuz anlamadım? Kargoyu teslim etmediler ve karşımda bir muhatap da bulup derdimi anlatamadım.


Pardon ama siz nasıl bir şirketsiniz? Umudum yok ama dönersiniz umarım.

Savaş 41 Okunma

Cevaplar

  • Savaş06 Kasım 2013

    acıklama şöyle : personelimiz hata yapmıştır kabul ediyoruz ancak yinede bizim eşşegimiz erkek diyorlar ve karğoyu almam için şubeye gitmem gerektiğinde diretiyorlar çözüm :)))))

  • Savaş06 Kasım 2013

    hatayı kabul ediyorlar personelimiz hatalı diyorlar eeeee çözüm yok yine ben kargo şubesine gidip almam gerekiyormuş :))))) asla yurtiçi ile çalışmam aslaaaa ve her tadınığıma ve herkese her mecrada bunu söyleyeycem

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi05 Kasım 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön