27 Ağustos 2015

Yurtiçi Kargo Taahhütname!

Arda şubesinden yaptığımız gönderide kargomuzu tam olarak ambalajladığımız halde "yetersiz ambalaj taahhütname" sı imzalatmadan gönderilerimizi almamaktadır. Şubede bulunan personele tam ambalajdan kastınız nedir, o şekilde yapalım dediğimizde metalden kutuya da koysanız bu taahhütnameyi imzalatmadan gönderilerinizi almayız cevabını almaktayız.

Sizin ürününüzü neden biz ödeyelim gibi saçma kelimelerde bulunmaktadırlar.
Türkiye genelinde isim yapmış bir kargo markasının bu derece yanlış yaklaşımı bizi üzmüştür. Eğer isterseniz kargonun resimlerini de iletebilirim. Kargomuz ürünün orijinal kutusu sağlamlaştırılması için ek koliye konmuş etrafı desteklenmiş ve koli üstü naylon streçle kaplanmıştır.

Nida 359 Okunma

Cevaplar

  • Nida31 Ağustos 2015

    Aynı yazıyı kopyala-yapıştır yapıyorlar bu kadar ticari etikten yoksun bir firma ne yazık ki hiçbir aksiyon alınmamıştır. Mantıklı hiçbir açıklama yapılmamıştır.

  • Nida27 Ağustos 2015

    Firmanın yazdığı yorum tamamen yanlıştır. Çözüm sunmuyorlar yapılan işlemin gerekli ve haklı olduğunu iddia ediyorlar. Yani biz ne olurs olsun gönderiminizi bu taahhütnağme ile alırız gönderinin başına da bir şey gelirse o sizin bahtınıza zararı çekersiniz bize yansıtamazsınız demektedır. Ticari etiğe ve ahlakına uymayan tavır ve uygulamadır. Yurtiçi Kargo ile çalışan tüm müşterilerinin düşünmesi gerekmektedir. Pahalı bir ürününüz yolda üzerinden tır geçse Yurtiçi Kargo ödemeyeceğinin açık ve net delilidir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön