28 Ekim 2016 #6799756

Yurtiçi Kargo Sürekli Geldik Bulamadık Diyor!

Ben resmi bir kurumda çalışıyorum. Kaldı ki bugün öğlen paydosunda bile dışarıya çıkmadım. Yurtiçi Kargo sitesine girdiğimde teslim edilmeye gelinmediği halde adreste bulunamadı ibaresi var. 115**673 takip no.lu kargo. Bu durumu daha önce de yaşamıştım. Neden böyle oluyor anlamış değilim. Yarın 28 Ekim ve öğlen paydos ediyorum. Öğleden sonra gelip bulamadık demezler umarım.

Engin 33 Okunma

Cevaplar

  • Engin02 Ocak 2017

    -

  • Engin03 Kasım 2016

    Şimdi Yurtiçi Kargodan yeni gelen bir mesaj; Adresinizde size ulaşamadık... ... ... ... ... Nolu kargonuzu 3 iş gününde uludağ biriminden teslim alabilirsiniz. Buraya ilk defa kargo gelmiyor, hem sizin aracılığınız ile hem diğer kargo firmaları ile (diğer firmalarda sıkıntı yok, diğer kargo firmaları ile çalışın sizde diyebilirsiniz ki bende isterim s... . Kargo ile çalışmayı ancak elimde olan sebep değil) hala buranın resmi bir kurum olduğunu anlamıyorsa personeliniz ve saat en geç 17:00 da kapandığını bilmiyorsa benim yapacak bir şeyim yok. Ben almaya gelmiyorum 3 gün bekletmeyin hiç boşa geri gönderin gitsin.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön