05 Ağustos 2015

Yurtiçi Kargo Şubeye Erişim / Yanlış İşlem!

Yurtiçi Kargo'nun Merter Keresteciler Cad. Üzerinde bulunan şubesine yaklaşık 20 kere aramanıza rağmen ulaşamıyorsunuz.
Ulaşmak için yeterince ısrarcı olduğunuzda yani 20'den fazla arama gerçekleştirdiğinizde siparişinizi geçebiliyorsunuz fakat bunun tamamen doğru bir sipariş olacağının garantisi yok. Bizim yaşadığımız gibi ağır paket olarak sabah verdiğiniz sipariş dosya olarak saat 16:20'da teslim alınmak üzere gelip dosya olmadığı için alınmadan gidilebilir. Şubeye istediğiniz kadar arayın ulaşamıyorsunuz. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçtiğinizde de 16:30'da ki siparişinizi almaya kimsenin gelemeyeceğini ancak ertesi gün için kurye hazırlayabileceğini belirtebiliyor.

Özge 62 Okunma

Cevaplar

  • Özge06 Ağustos 2015

    Merter Keresteciler Cad. Bulunan Yurtiçi Kargo şubesi telefonlarını 20. defa aramanıza rağmen ulaşamıyorsunuz ancak yeterince ısrarcı olursanız (20'nin üzerinde arama yaparsanız) kargo siparişini geçebiliyorsunuz, o da tabi doğru olursa, bizim sabah Ağır Paket olarak verdiğimiz sipariş saat 16:20'de teslim alınmak için geliniyor fakat dosya olarak işaretlendiği için alınmadan dönülüyor. Yaklaşık 20. aramadan sonra şubeye ulaşamayınca müşteri temsilcisinden ürününüzün 16:30'da teslim alınmasını talep ediyorsunuz fakat o da bunun mümkün olmadığını kuryenin ancak yarın gelebileceğini ve ürününde ertesi gün teslime edilebileceğini belirtiyor. Sanki kurum hatası değil ve şubeye ulaşmak mümkün!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi05 Ağustos 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön