19 Ekim 2016 #6728008

Yurtiçi Kargo Şubesi Kargoları Kaybediyor, Telefonları Açmıyorlar

Yurtiçi Kargo Darıca şubesinden, firmamız adına numune palet gönderimi yaptık. Ancak paletin alıcıya teslim edilmediğini öğrenince şubeyi arayıp kargomuzun nerede olduğunu sormak istedik. Ancak şube telefonlarına ulaşmak kesinlikle mümkün değil. Cep telefonları da dahil hiçbir şube yetkilisi telefonları açma zahmetine katlanmıyorlar. Genel müdürlüğünü arayıp şikayet etmeye kalktık. Bize takip numarasını soruyorlar. Bizde şubeye her seferinde telefonlarla ulaşamadığımızı, bu şubeden şikayetçi olmak istediğimizi söylesek de takip numarası olmadan işlem yapmadıklarını söyledi. Yani genel müdürlükleri bile şikayetleri takmıyor, geçiştiriyorlar. En son arabaya binip şube ye gidince birkaç telefon görüşmelerinde sonra kargomuzun kaybolduğunu söylediler ve özür bile dileme gereği duymadılar. Genelde tüm Yurtiçi Kargo'lar da bu gibi sorunlar. Var. Zayi zararımızı Yurtiçi Kargo'ya fatura ediyoruz.

Yunus 89 Okunma

Cevaplar

  • Yunus19 Ekim 2016

    Bu sitede Yurtiçi Kargo'nun şikayetlerine dönüş yazılarına bakıyorum, hepsini otomotiğe almışlar hep aynı yazıyı atıyorlar. İlgilendiklerini hiç mi hiç sanmıyorum. Sinir stres sahibi olmak istiyorsanız Yurtiçi Kargo ile gönderim yapın.! !

  • Yunus19 Ekim 2016

    Kargomu 14.10.2016 tarihinde kargoya verdim. 19.10.2016 -Saat 18:15 itibariyle kargoma ne olduğu ile ilgili bana gelen bir dönüş halen yok.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön