02 Eylül 2013 #1987803

Yurtiçi Kargo Şubede Bekletilen ve Adresime İletilmeyen Paketim!

908972256944 gönderi nolu 29. 08. 2013 tarihinde gönderilen kargom, ertesi gün adresimin bağlı olduğu Yurtiçi Kargo'nun Çayyolu şubesine gelmiş ve o tarihten itibaren adresimin kapalı olduğu gerekçesiyle şubede bekletilmektedir. Oysaki 30 ve 31 ağustos tarihlerinde adreste kargonun teslim edilmesini beklemekteydim. İnternette Adresin kapalı olduğunu bildiren şube çalışanları geldikleri saati ve günü bildiren bir ihbar bıraksalardı memnun olacaktım.


Ancak böyle bir bildirim de bırakılmamıştır. 01 eylül tarihi de pazar olması nedeniyle şube kapalı olması halinde 3 gündür paketim şubede bekletilmiş olacak. Şikayetimi ve paketin sağlamlığından firmayı sorumlu tuttuğumu bildiririm.

Zdg 64 Okunma

Cevaplar

  • Zdg03 Eylül 2013

    Şahsıma yapmış olduğunuz bilgilendirme, firmanızın vaat etmiş olduğu kargonun "adrese teslim"ini sağlamadığından, sorunumun çözümüne katkısı olmamıştır. Söz konusu gönderi internet bilgilendirmesinde adrese teslim olarak gözükse de Bilakis 02.09.2013 tarihinde kargoyu şubenize bizzat kendim giderek teslim aldım.

  • Zdg03 Eylül 2013

    Yurtiçi kargoyla çalışmıyorum, çalışmayı da düşünmüyorum. Ürün aldığım firmanın bu firmayla çalışması nedeniyle hizmetlerine maruz kalmış bulunmaktayım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön