Yurtiçi Kargo Şube Ve Çağrı Merkezi Personel Ayıbı

Özlem Özlem19 Mayıs 01:32

17.05.2020 tarihinde internet sitesi üzerinden adresimden alınmak üzere kargo firmasına bir kayıt oluşturdum. Gönderinin kg boyut ebat vb... Bilgilerinden sonra gönderici ve alıcı adres bilgilerinde de sıkıntı yaşamadan girişimi sürdürüp sonunda online ödeme ile işlemimi tamamladım. 18 mayısta adresimden alınacak kargo ile ilgili saat 15.00 civarı kimsenin hala gelmemesi üzerine siteye girip baktığımda kargomun şube tarafından reddini ve çağrı merkezine yönlendirildiğini gördüm. Ben bakmasam haber verme zahmetinde bulunan yok!  

Sonra çağrı merkezini aradım ve bir temsilci istersem konuyla ilgili şube numarası paylaşabileceğini iletti bende sonrasında sinirlendim problemi onun çözmesi gerektiğini benim muhatabımın şube olmadığını dile getirdim. Uzun cümleler sonunda nihayet beni bekletip şubeyi aradı ve sonrasında bana dönüp kargoyu şubeye sizin götürmeniz gerek kotaları dolmuş dedi! Yahu madem kota var daire numarama kadar yazdığım adres bilgimi girdim neden bana güncelleme sırasında ekranda uyarı vermediniz?

Paramı aldınız kargomda evde bekliyor bu ne sorumsuz bir hizmet? Ayrıca ben engelli bir vatandaşım kronik rahatsızlığım sebebiyle içinde bulunduğumuz durumda 65 gündür çöp atmaya dahi çıkmıyorum yoksa daha önceki Trendyol tipi kargolarımda geldiğim gibi şubenize gitmem sorun değil. Çözüm odaklı yaklaşmadığınız bu süreçle ilgili tüm kayıtlarımı toparlayıp Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağımı belirtirim. Bu kadar fırsatçılık karşısında sadece pes diyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Yurtiçi Kargo Logo Yurtiçi Kargo 2 hafta önce

Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

Yurtiçi Kargo Logo Yurtiçi Kargo 19 Mayıs 11:55

Özlem Ş. Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler