22 Temmuz 2015

Yurtiçi Kargo Şube Çalışanlarının Yetersizliği!

Şikayetimi firmaya, ilgilenmemeleri üzerine bir de buradan yazmak istiyorum, Sakarya ili Erenler ilçesi Yurtiçi Kargo şubesi ile işiniz düşer ise sakın iş beklemeyin, duygusal davranın, çünkü çok yoğunlar!

8 gündür bekletilen kargom için ne telefon edildi, gelip alabilirsin diye, ne de adrese teslim edildi. 2 adet telefonları olmasına rağmen ikisi de ya meşgul ya da açan yok. Neyse olayı çözmek için şubeye gidip içeride telefon ettim, telefonlar çalıyor herkes müsait olmasına rağmen bir tane çalışan da telefona bakmıyor? Şube müdürü bu durumumla ilgilenmiyor. Kargo hareketlerimde teslim edilmeme sebebi olarak adres yetersizliği bilgisi görünce sinirlendim zaten. Erenler şubesi yetersiz.

Mesut 289 Okunma

Cevaplar

  • Mesut26 Ağustos 2016

    Bir değişiklik yok o şubede, hala laşka bir şube... Yönetim nerede... ?

  • Mesut22 Temmuz 2015

    İlginize teşekkür ederiz, 2 senedir bir çözüme kavuşamayan bu durum bu sefer halledilir umuduyla- Bahsi geçen şubenin yeterli olmaması sebebiyle çözüm üretmiş olmak adına yeni bir şube desteği ile bu tip sorunları aşabilirsiniz, iki senedir söylemek istediğim tek durum bu. Aksi takdirde şikayetin gerekli mercilere ulaşması yönündeki geri dönüş mailleri çözüm oluşturmamaktadır, 3 ay sonra tekrar görüşmek üzere, test edip bilgi vereceğimden şüpheniz olmamalı. İyi çalışmalar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön