19 Mart 2013 #1694120

Yurtiçi Kargo Şube Çalışanları Telefonlara Cevap Vermiyor!

Yalova - Ova şubesi çalışanları şubeye ait telefonlara cevap vermiyor. 3 gün önce(cuma günü) kapıya bıraktıkları kargo notuna istinaden cumartesi ve pazartesi(bugün) günleri defalarca aramama rağmen telefonlarıma cevap vermediler. Üstelik bugün saat 5'te müşteri hizmetlerine durumu bildirmeme rağmen zahmet edip bilgi amaçlı geri dönüş bile yapmadılar.


Eğer kargom sorumsuz şube görevlileri tarafından geri iade edilirse Yurtiçi kargo görevlilerini mahkemeye vereceğimi şimdiden bildiririm. Lütfen gerekli kişilere ve şirketlere durumu bildiriniz.

Çağatay 30 Okunma

Cevaplar

  • Çağatay23 Mart 2013

    İnşallah bu mesajı Yurtiçi yetkilileri okur. Sizin kadar sorumsuz, ilgisiz ve de müşteri memnuniyetine önem vermeyen bir şirket görmedim. 13.03.2013 te Yalovaya gelen kargom 21.03.2013 tarihine kadar 5km lik mesafeye getirilemedi. sadece bir kez evime getirilen kargo ulaşılamadığına dair bir not bırakılıp geri götürülmüş. yahu insaf insan bir arar. ulaşamadık ne yapalım diye. hadi onu geçtim. şubeyi 3 gün boyunca defalarca telefonla aramama rağmen bir kez bile açıp bakan olmadı. durumu merkeze bildirdim, bana D market ürünlerinin iki kez teslimata çıkması gerektiği ve kargomun bana ulaştırılacağı söylendi. Buna rağmen kargom geri gönderilmiş. yahu bu nasıl bir merkez-şube ilişkisi... bu nasıl müşteri memnuniyeti anlayışı. Yalan dolan dolusunuz. Pazartesi ilk işim sizi tüketici hakem heyetine şikayet etmek, gerekirse tazminat davası açmak olacak.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön