26 Ağustos 2016

Yurtiçi Kargo Şube Arandığında Ulaşılamıyor.

Öncelikle iki gündür uğraşıyorum ve kargo geri gidecek. Sorun değil tekrar alabilirim ama çağrı merkezi ve şube neden bu kadar birbirinden bağımsız?
Şikayetlerim demek istiyorum çünkü artık bıktım küçük bir paket ile uğraşmak için. Olayın başından şöyle açıklayayım. Kargo N11 tarafından yollandı. Daha sonra kargo hareketlerinden izlerken teslimatta gördüm ve zaten o gün başka kargolarım geleceği için bekledim. Diğer kargolarım geldi fakat daha sonra bir mesaj gelerek evde beni bulamadıklarını belirttiler. Daha sonra çağrı merkezini aradım ve bir şey yapamayacaklarını söyleyip şube numarasının verdiler. Fakat açan olmadı ve saat 6'yı geçtiği için bir daha arama yapamadım. Ertesi gün tekrar denedim ve yine telefon çalıyor yine açan yok ve iş saatlerindeyiz. Daha sonra çağrı merkezini aradım ve bana söylenen yardımcı olamayacakları ve kargoyu kendim almama gerektiği. Bende bir şey demiyorum.

Lütfi 18 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Ağustos 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön