14 Ekim 2016 #6690427

Yurtiçi Kargo Sorumsuzluk Yapıyor!

09.10.2016 tarihinde N11.com'dan vermiş olduğum 2 adet sipariş Yurtiçi Kargo ile gönderilmiştir. Adresi açık bir şekilde yazmama rağmen siparişlerim öncelikle Sadabad şubesine gönderilmiştir. Daha sonra yanlış yönlendirme olduğu belirtilip Çağlayan şubeye gönderilmesi için Boğaziçi aktarım merkezine gönderilmiştir. 1 gün boyunca Boğaziçi aktarım merkezinde beklemiştir. Çağlayan şubeye 13.10.2016 tarihinde saat 09.00 civarında ulaşmasına rağmen ve adres ile ilgili görüşmemize rağmen o gün dağıtıma çıkmamıştır. Tüm çabalarımla bugün (14.10.2016) kargolarımın ikisinin de dağıtıma çıkacağı hem şube yetkililerince hem de şoför tarafından belirtilmiştir. Kargomu teslim aldığımda sadece 1 adet kargomun getirildiği diğerinin şubede unutulduğu belirtilmiştir.
Tüm bu süreçler esnasında Yurtiçi Kargo tarafından sürekli adresinize gelinmiş ve size ulaşılamamıştır diye mesajlar gönderilmektedir.

Mehmet 86 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet15 Ekim 2016

    Dün geciktiği için bugün iletileceği belirtilen kargo sabah şubeyi aradığımda dağıtıma çıkmayacağı tarafıma iletildi. En son yalvar yakar bir şekilde getirttim kargoyu. Şunu da ilave etmek istiyorum. Bu süreç esnasında Yurtiçi Müşteri Hizmetlerini arıyorum bir çözüm bulmaları için fakat yaptıkları tek şey şubenin numarasını verelim onlarla görüşün demek. .

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi15 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Mehmet14 Ekim 2016

    Gerekli görülmesi halinde şoför arkadaşın numarası tarafımdan size iletilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön