27 Ekim 2016 #6799129

Yurtiçi Kargo Sorumsuzluk Diz Boyu!

Ağustos ayında Balıkesir Yeşilli'deki Yurtiçi Kargo şubesine LR firmasından kredi kartı ile ödemeli bir kargo geldi. Hesabımdan para çekildi ancak kargonun sisteminden kaynaklanan problem nedeni ile ödeme sisteminde görülmediği söylendi, dekont istendi ancak ertesi gün tekrar gelirseniz ödeme yaparsanız kargoyu alabilirsiniz dendi. Diğer ödemenin de iadesi için dekont getirin dendi. Çalıştığım için mail göndermeyi talep ettim, biz dışarıdan mail alamıyoruz denildi. Bursa Bölge Müdürlüğü'nden İ*** hanım ile görüştüğümde bana gönderin dekontu mail ile halledelim dedi ve Balıkesir'e de bildirdi, insanları bu kadar süründüren Balıkesir Yurtiçi Kargo, teknolojiden bihaber. 3 aydır paramı iade etmediler. Değil 100 TL 1 kuruş bile olsa alacağım, gerekirse dava açacağım.

Sena 80 Okunma

Cevaplar

  • Sena15 Kasım 2016

    Ağustos ayında alamadığım kargonun parası kartımdan çekildi lr nin hesaplarında para yok firma genel müdürlüğünüze yazı yazıyor ses yok bu akşam parayı hesabımda görmezsem yarın sabah ilk işim adliye ye gitmek olacak. Gönderi Eylül gürel adına.

  • Sena28 Ekim 2016

    Konu hakkında geri dönüş yapmıyorsunuz ve koskoca firmanın Balıkesir temsilcileri 'dolandırıcı gibi hareket etmeye' ısrarla devam ediyor izlenimi veriyor. Müşteri memnuniyeti anlayışınız bu mudur?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön