25 Ekim 2016 #6780361

Yurtiçi Kargo Sorumsuzluğun Bu Kadarı!

Kocaeli İli Alikahya İlçesinde bulunan Stadyum şantiyesine kar, kış vs. Bir hava muhalefeti olmadığı halde paketimi ulaştırmayıp, üstüne telefon açıp "paketinizi güvenliğe bıraktım buradan alırsınız" diyen dağıtıcı, Köseköy Meşelik Şubesinde çalışan şoför ve yetkililerin hepsi sorumsuz, iş bilmezdir. Aynı yere *** tıkır tıkır getirirken, Yurtiçi Kargo ayağıma gel al tarifesiyle müşterilerine ne kadar değer verdiğini göstermektedir. Kargo ücreti de bizden bu arada.


Not: aşağıda sorunsuz teslimat yapan ***aracı görülmektedir.

Emirhan 61 Okunma

Cevaplar

  • Emirhan26 Ekim 2016

    Kocaeli İli Alikahya İlçesinde bulunan Stadyum şantiyesine kar, kış vs. Bir hava muhalefeti olmadığı halde paketimi ulaştırmayıp, üstüne telefon açıp "paketinizi güvenliğe bıraktım buradan alırsınız" diyen dağıtıcı, köseköy Meşelik Şubesinde çalışan şoför ve yetkililerin hepsi sorumsuz, iş bilmezdir. Aynı yere Aras Kargo tıkır tıkır getirirken Yurtiçi Kargo ayağıma gel al tarifesiyle müşterilerine ne kadar değer verdiğini göstermektedir. Kargo ücreti de bizden bu arada. Tüm kullanıcıların bilgisine. Not: aşağıda sorunsuz teslimat yapan Aras Kargo aracı görülmektedir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön