21 Ekim 2016 #6741424

Yurtiçi Kargo Sorumsuzluğun Bu Kadarı

İnternet sitesi üzerinden almış olduğum ürünü, alıcıdan teslim alıp, araca yükleyene kadar istikrarlı bir şekilde kısa mesaj ile bilgilendiren kargo şirketi, tahmini teslimat tarihini 20.10.2016 tarihi olarak belirtmiştir. Gelen herhangi bir kargo olmayınca internet sitesi üzerinden gönderi kodu ile takip edildiğinde ürünün 13:30'da teslim edilmiş olduğu görüntüleniyor. Fakat tüm gün gelen giden olmamıştır. Daha önce de böyle bir sorunla karşılaşmış, sistem üzerinden teslim edildi ibaresi yer almasına rağmen gelen herhangi bir ürün olmamıştı.


Bende şubeye gidip ürünü teslim almamıştım. Şimdi aynı sorunu birebir yaşıyorum, şubeye ulaşamıyorum, sistem üzerindeki bilgi doğru değil, takip yok, hizmet yok, bilgilendirme yok. Gönderen olarak asla tercih etmediğim kargo şirketi maalesef ürün sipariş ederken karşıma çıkıyor. Şikayeti bile asla dikkate almayan bir sisteme sahip bir firma!

Mevlut 248 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön