19 Temmuz
Yorum Yap
#10684604

Yurtiçi Kargo Sorumsuzluğu Ve Personel Davranışı!

Yurtiçi Kargo ile Kahramanmaraş tan İstanbul 'a 13.07.2018 cuma günü kargom geldi ve ben kargoyu o gün alamadım araya hafta sonu girdi 16.07.2018 pazartesi günü kargo için Yurtiçi Kargo İstinye şubesine gittiğimde, "ooo kargonuz çoktan gitti" dediler. Ertesi gün salı günü annem ve babam kargonun durumu için tekrar şubeye gittiklerinde saygısızca davranışlara maruz kalmışlar. Sabah sabah sizle uğraşamam gidin buradan hadi çıkın şeklinde resmen kovulmuşlar. Annem kargoyu 3 iş günü tutmanız gerekiyordu ve göndermeden önce bizi aramalıydınız dediğinde hayır bizim öyle bir görevimiz yok demişler ve seslerini yükseltmişler.


Babam ve annem bağırmaya hakkınız yok bu nedir sizi şikayet edeceğiz dediklerinde ise dalga geçerek nereye şikayet edeceksizin hadi gidip birlikte şikayet edelim gibi söylemde bulunulmuş. Kargonun yeterli süre bekletilmeden ve haber verilmeden gönderilmesi bir hata evet ama anne ve babamın İstinye şubesinde maruz kaldıkları davranış çok daha büyük bir hata. İnsanlara böyle davranma hakkını nereden buluyorlar ve neden işlerini düzgün yapmıyorlar?


Bu konu ile ilgili kendi sitelerine de şikayette bulunduk ancak gönderi kodu elimizde yoktu bize geri dönüş yaparak ilgileneceklerini söylediler ve gönderi kodu istediler veremeyince o olmadan yapacağımız bir şey yok dediler.


Zaten bize mesaj gelmedi gönderi kodu vs. Bildirilmedi gönderen kişi de gönderi kodu olan kağıdı atmış. Gönderilen yer gönderici ismi ve alıcı ismi belli iken nasıl gönderi kodu olmadan bir şey yapamıyorlar bu da ayrı bir mesele. Biz onların sorumsuzluğu yüzünden tekrar tekrar kargo parası mı vereceğiz yani bir de o kadar saygısızca davranışlara maruz kalınmışken.

Berkay 165 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Temmuz

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Temmuz

    Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler