02 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Sorumsuz Şube!

İstanbul, Şişli ilçesine bağlı Kurtuluş şubesi bugüne kadar 1 kez olsun paketimi kapıdan teslim etmedi. 15 kg köpek maması dahil tüm adıma gelen paketleri kendim gidip şubeden teslim aldım kendim taşıdım.


Kargo sürecini çevrim içi olarak sürekli takip eden biri olarak 29 Mayıs'ta birime ulaşmış kargo 2 Haziran itibari ile hala adresime teslim edilmedi. Bunun nedeni mesai saati bitiminde şubeye yakın olduğu için en son adrese uğranması ve mesai bitimine denk gelince bir gün sonraya sarkıtmaları. Şubeye gidince şubenin dağınıklığından hiçbir kargoyu hızlı bir şekilde bulamayan çalışanların tavırları olabildiğince rahat.

Ahmet 68 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet03 Haziran 2015

    Sabah sonunda şube telefonları cevaplayıp tekrar gün içerisinde adresinize teslim edilecektir denilince ve sosyal medyada okuduğum yüzlerce negatif yorumdan sonra yine gittim kendim şubeden teslim aldım. Şube önü sanki depo kapısından içeri girilmiyor paketlerden darmadağınık. Paketi aldıktan 3 saat sonra bu şikayet üzerine arandım ve kargonuz teslim edilecektir diye bilgilendirildim. Buradan sistemlerinin ne kadar iyi çalıştığını siz anlayın.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön