02 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Sorumsuz Kurtuluş Şubesi

1 Mayıs tarihinde adresten kargo alım talebi oluşturdum. Kargomu hem almadılar hem de haber dahi vermediler. 1 Haziran'da arama yaptığımda şube yetkilisi gayet ciddiyetsiz şekilde yoğunluktan alınmamıştır diye bilgi verdi.


1 Haziran'da hem müşteri hizmetlerinden hem de şubeden tekrar acil alım talebi oluşturdum. 18:00'dan itibaren hiç iletişim kurulamayan altyapıları yüzünden 17:00 'dan 18:00' a kadar sürekli Yurtiçi Kargo Kurtuluş Şubesini aradım iki numaradan da kimse açmadı. Yurtiçi Kargo çağrı merkezini aradığımda ise şube ile iletişime geçemediklerini kargonun alınıp alınmadığını bilmediklerini ve yardımcı olamayacaklarını söylediler ve kargo yine alınmamış durumda. Müşterilerini bu şekilde çaresiz bırakan ciddiyetsizlikleri yüzünden bizlere para kaybettiren bu şubeyi asla ama asla tercih etmem..

Can 60 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Haziran 2016

    Sayın, T. Adres alım ve şube telefon ulaşım sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5627278 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön