15 Ekim 2016 #6692224

Yurtiçi Kargo Sorumsuz Bir İş Anlayışı Ve Lakayt Çalışanlarınız!

N11 üzerinden Yurtiçi ile gelecek 3 adet ayrı ayrı kargo vardı. Bir tanesi ayın 12'sinde geldi ve yeğenim teslim almış. Sonradan gelecek 2 kargoda teslim edilmiş gözükmesine rağmen kimse almamış. (232) *** ** ** nolu şubeyi 2 kere aradım açan olmadı. Bizzat şubeye gittim sonra. Beklerken gözümün önünde çalan başka bir telefon daha çalışanınız bir bayan tarafından kapatıldı. İsmini bilmiyorum. Kargolarımı sordum ısrarla bir çocuğa adreste verildiğini söyledi.


Yeğenimi aradım almadığını söyledi. Yine telefon kapatan çalışanınız yeğenimin asılsız konuştuğunu iddia etti. Yani Türkçesi suçlandık. Daha sonra kargo görevlisi gönderildi ve kargolar bulundu. Getiren görevli aynen şunları söyledi: "siz şubeyi arayıp kargoyu şubeden alacağınızı söylemişsiniz, ayırmışlar bana da haber vermemişler. " Ne öyle bir şey söyledim ne de teslim aldım. Düpedüz asılsız beyanlar ile iş yapıyorsunuz. Gerçekten yazık.

Tarık 33 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön