24 Ekim 2016 #6767677

Yurtiçi Kargo Sistemsiz Kargo!

Evde olmadığım için cumartesi 22.10.2016'da Haznedar Şubesi'ne kargomu almaya gittim, yaklaşık yarım saat beklemem sonucu çalışanların gayet kaba bir tavırla verdikleri hizmete karşı karşıya kaldım. İnsanın yüzüne bakmadan buyur diye hitap etmelerimi olsun Şunu uzat diye emir vermeleri mi... Sonra kargoya ödememi yaptım ve kargomun bulunmasını bekledim. Adeta samanlıkta iğne aradılar. 3 kişi her yere baktı. Hiçbir numaralandırma vs. Sistemleri yok sanırım.


Kargoları bir tarafa yığmışlar oradan arıyorlar. Bu sırada çalışanlar tarafından içerideki kargolar dışarıya taşınıyordu. Bilgisayar kutusuna (içinde bilgisayarda olmayabilir tabi ama naçizane görüşüm herhangi bir kargonun üzerine basılmaması gerektiği) basmadıklarını mı gördüm. Yere düşürmediklerini mi! Her neyse herkese kargonun içinde ne olduğunu sorarak kargolarını bulmaya çalışıyorlar (Ki bence buna hiçbir hakları yok).

Özlem 98 Okunma

Cevaplar

  • Özlem29 Kasım 2016

    Aranmadım bile, ayrıca bu hizmeti aldıktan sonra telefonla bildirim yapılsa ne olur?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön