14 Ekim 2016
Yorum Yap
#6683833

Yurtiçi Kargo Siparişimi Teslim Etmiyor

Yurtiçi Kargo siparişimi iki gündür "Kargonuz dağıtım gününü beklemektedir" şeklinde bir gerekçeyle adresime getirmiyor. Daha önce hiç böyle bir bahaneyle kargom şubede tutulmamıştı. İki gündür gelmesini bekliyorum, en kısa sürede kargomun teslim edilmesini istiyorum.

Nihal Nihal 100 Okunma

Cevaplar

 • Nihal19 Ekim 2016

  Tıpış tıpış gidip kendim aldım kargomu tabii ki. Ancak kargoyu bana gönderen firmaya bir daha sizinle çalışmaması konusunda tavsiyede bulundum.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

 • Nihal14 Ekim 2016

  Evet bunca zaman aradım açmadılar şimdi aradığımda çalışma saatlerinin hafta içi 18'de bittiğini söylüyor. Şu şikayeti yayına alın da millet görsün şu rezilliği. Evime gelip bir telefon bile etmeden zile basıp dalga geçer gibi yukarı çıkmadan geri döndüler.

 • Nihal14 Ekim 2016

  Saat 17.36'dan beri sürekli şubelerini arıyorum, hala açan olmadı.

 • Nihal14 Ekim 2016

  Ayrıca şubeyi arıyorum kesinlikle cevap verilmiyor. 20 kere aradım galiba.

 • Nihal14 Ekim 2016

  Bugün az önce 17.30 sıralarında kapımın önüne geldiler, aşağıdan zile bastılar ancak teslimat yapmadan geri döndüler bu nasıl bir iş anlayışıdır yahu! Salı günü kargoya verilen ürünümü gezdirip duruyorlar bir de evime gelip aşağıdan zile basıp teslim etmeden dönüyorlar. Bunu yapan Etimesgut Bağlıca şubesidir, bir daha asla kargolarımı buradan yollatmayacağım.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler