12 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Servisten Gelen Gönderimi Hala Ulaştırmadılar!

05/08/2013 tarihinde tarafımdan Yurtiçi Kargo ile Trium elektroniğe gönderdiğim tabletim (171076460591 gönderi nolu) tamiratı yapılıp servis tarafından bana geri gönderilmiş fakat hiçbir şekilde bana ne telefonla nede adresime gelen (gönderinin adresime getirildiği tarihlerde evdeydim ev hanımıyım ). Gelip de bulamama durumu olsa dahi haber kağıdı bırakan olmadı.


Cennet şubesine gidip sorduğumda kargomun 905260557660 nolu evrakla geri gönderildiği söylendi. Yurtiçi Kargo ile servise göndermiş olduğum tabletim tamiri yapılıp yine Yurtiçi Kargo ile tarafıma ulaştırmak üzere Yurtiçi Kargo'ya verilmesine rağmen kargocunun hatası sebebiyle tarafıma ulaştırılmadı.

Yeşim 27 Okunma

Cevaplar

  • Yeşim13 Eylül 2013

    kargo bugün elime ulaştı fakat bu kadar git-gel yapılması sonucunda taşıma esnasında tabletimin ekranı kırılmış hemen ardından konu hakkında servisi ve yurtiçi kargoyu bilgilendirip tableti teslim ettim. konunun araştırılıp taşıma sonucu oluşan mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön