Yurtiçi Kargo Sena İrtibat Şubesi Çalışanları

Begüm Begüm3 hafta önce

Kurtköy Harmandere Sena şubesinden yine bir terbiyesizlikle karşı karşıyayız. Bu şube çalışanlarının kesinlikle değiştirilmesi veya eğitimden geçirilmesi gerekiyor. Evimizden kargo almaya gelen görevli 65 yaşındaki anne babamı önce kapının önünde telefonla konuşarak bekletmiş, daha sonra da buzdolabından kargoya verilecek ürünü hazır olan kutusuna koymadıkları için bağırmaya başlamıştır. İçeriden bir erkek sesinin bağırdığını duyarak kapıya koşunca durumu öğrenip kendisine ismini sorduğumda bağrışları şiddetlenmiştir ve hepimizi ailecek azarlamaya başlamıştır. Sürekli ürünü almayacağını almak zorunda olmadığını söyleyerek bağırmaktadır. Bu sırada ben bizden kargo alınma talebini gerçekleştiren Peynirci Baba firmasını aramam üzerine kendisi de Yurtiçi Kargo Harmandere Sena şubesini arayarak bizi onlara şikayet etmeye çalışmıştır. 

Telefondakilere bizim ona hakaret ettiğimizi ileri sürmüştür.  Bu sırada hazırladığımız kargo kutusunu bizden hiçbir şekilde imza ve gönderi adresi almadan kendisini kayda alacağımız ve resmini çekeceğimiz korkusundan koşarak alıp asansöre binerek kaçmıştır. Arkasında çok fazla heyecanlanarak fenalaşmış anne ve babamı bırakmıştır. Bu karmaşa arasında Yurtiçi Kargo görevlisi bizlere bağırırken annem paketi yapmaya çalışırken elini yaralamıştır. Bu olay, bu şubeyle yaşanan ilk olayımız değildir. Senelerdir süregelen bu şubeden büyük bir memnuniyetsizliğimiz mevcuttur. Yakın zamanda aynı şubeden bir başka görevli gıda ürünlerini bir daha sipariş vermeyin yetişemiyoruz, verirseniz artık getirmeyeceğiz kamyonda dolaştırıp bozulana kadar bekleteceğiz diyerek bağırmıştır. Bu kişiler ne hakla bizlere bağırmaktadır?  

Bu son olay aile büyüklerimizin sağlığını riske attığından ötürü artık harekete geçmemize sebep olmuştur. Bu şubeyle ilgili çalışmalar yapıp, bundan sonra kapımıza gelecek her görevliyi kapımıza yerleştirdiğimiz güvenlik kameralarıyla kayıt altına alacağımızı ve hareketleri doğrultusunda yasal haklarımızı kullanacağımızı bildiririm. En son kaçan görevlinin uzaktan fotoğrafı ektedir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yurtiçi Kargo Logo Yurtiçi Kargo 2 hafta önce

Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

Yurtiçi Kargo Logo Yurtiçi Kargo 3 hafta önce

Begüm M. Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler