01 Kasım 2016 #6835467

Yurtiçi Kargo Şehir İçi Gönderi 5 Günde Teslim Edilemiyor!

27.10 tarihinde kargoya verilen bir ürün 28.10 tarihinde şubenin eline ulaşmasına rağmen dağıtıma çıkarılamıyor. 30.10 ve 1.11 tarihinde dağıtıma çıkarılamıyor. Yapmış olduğum 13 arama ile kargo şubesi telefonlara cevap verilmiyor. Bölge müdürlüğü ile yapılan görüşmede herhangi bir çözüm yok, yoğunluk sebebiyle çarşamba günü kargo dağıtıma çıkarılacak.


Gökkuşağı şubesi neden telefonlara cevap vermiyor? Bursa şehir içi 5 gün sevkiyat süresi normal mi?
Şubenin bölgenin yoğunluğunu karşılayacak kapasitesi yoksa neden yeni şube açılmıyor ya da personel / ekipman / araç takviyesi yapılmıyor? Benim bu mağduriyetimi çözmek adına Yurtiçi Kargo firması ne gibi çalışmalar yapmayı düşünüyor?


Yukarıdaki sorulara ne çağrı merkezi, ne de bölge müdürlüğü bir çözüm bulabilmiş değil. Yetkili ve bu sorulara cevap verebilecek biri tarafıma ulaşmasını rica ediyorum.

Ali 80 Okunma

Cevaplar

  • Ali02 Kasım 2016

    Evet genel müdürlükten bir arkadaş aradı, 9 kez yapmış olduğum konuşmayı bir kez de bu arkadaşla yaptık. Firma olarak sadece dinliyorsunuz. Bir çözüm önerisi yok mağduriyet gidermeye dair bir çalışma yok. İki Hafta önce aynısını yaşadım ve 4 gün sonunda baktım kargonun geleceği yok kendi aracımla gidip şubeden teslim aldım. Sıkıntı kapasite yetersiz. Az araç, az şube ve az personelle aynı işi götürmeye çalışmak. Daha fazla kar edip daha fazla kazanmak. Müşteri 5 gün beklemiş gönderisini 1 hafta gelmemiş kimsenin umurunda değil.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Kasım 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön